قوانین و مقررات گیم پلی

گیم پلی برای اولین بار در ایران به فرهنگ بازی و سرگرمی پرداخته و سعی در ترویج آن دارد و خدماتی از قبیل خرید آیتم های درون برنامه ای (خرید سکه) می نماید.

قوانین و مقررات استفاده از خدمات گیم پلی به شرح زیر می باشد.

۱- در ورود تمام اطلاعات مورد نیاز جهت خرید دقت فرمایید. جهت اطلاع از مراحل خرید از طریق تماس، پیامک و ایمیل حتما شماره و ایمیلی معتبر وارد نمایید.

۲- از آنجا که احراز هویت سنی و قانونی خریدار در خرید اینترنتی غیر ممکن و امری خارج از حیطه دسترسی این سایت می باشد، بدیهی است که تشخیص خرید برای افراد زیر ۱۸ سال میسر نمی باشد. با توجه به اینکه محصول این فروشگاه یک محصول دیجیتالی است، پس قابل عودت نمی باشد. لذا پس از تحویل محصول به خریدار، این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص چون و چرای آن ندارد.

۳- خریدار می پذیرد با آگاهی کامل نسبت به قوانین در هر یک از بخش ها، اقدام به سفارش نماید و همچنین توصیه می شود بعد از انجام سفارش خود، نسبت به تغییر اطلاعات ارسالی محرمانه مانند پسورد جهت افزایش امنیت اقدام نمایید.

۴- به علت شباهت رسیدهای خرید به یکدیگر، تمام رسیدها برای بازی فقط با هماهنگی قبلی قابل ارائه می باشد.

۵- لطفا در انتخاب و خرید بسته مورد نظر خود دقت فرمایید زیرا پرداخت به منزله دقت کافی شما در سفارش می باشد. در مواردی که به اشتباه بسته ای را سفارش دادید و در اسرع وقت و قبل از تکمیل سفارش با پشتیبانی تماس بگیرید تا اقدامات لازم جهت جایگزینی بسته انجام گیرد.

۶- در صورتی که ایونت را اشتباها خریداری کرده باشید، گیم پلی از بازگشت وجه معذور می باشد و حتما می بایست با بسته ای با قیمت مشابه جایگزین شود، لذا مقتضی است قبل از سفارش ایونت، ابتدا از وجود آن در اکانت خود اطمینان حاصل فرمایید.

۷- تمامی‌ خرید‌ها در گیم پلی کاملا قانونی‌ بوده و گیم پلی سلامت اکانت شما را در خرید تضمین می نماید.

۸- کنسل کردن سفارش، به ۳ روش ممکن می باشد.
الف) جایگزین کردن با محصولات دیگر در سایت

ج) بازگشت هزینه با کسر کارمزد (بین ۱۰ تا ۵۰ هزار تومان بسته به مبلغ و بسته‌ی خریداری شده) طی ۳ روز کاری

تبصره: در صورت کنسل کردن سفارش در بازی هایی که در لیست سایت نیستند، مبلغ ۲۰ هزار تومان کارمزد مازاد کسر می گردد.

۹- در هر سفارش تنها استفاده از یک کد تخفیف مجاز می باشد.

۱۰- در صورت مشاهده مغایرت در سفارش تکمیل شده، لطفا در کمتر از ۱۲ ساعت پس از تکمیل سفارش با پشتیبانی تماس بگیرید. پس از زمان مذکور پیگیری این امر ناممکن است و گیم پلی مسئولیتی در قبال آن ندارد.

۱۱- در صورت درخواست رسید خرید اصلی از فروشگاه گوگل پلی حتما قبل از سفارش هماهنگ نموده تا برای شما رسید دریافت شود.

۱۲- ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران می باشد و این شرایط جامع و کامل نبوده و گیم پلی حق اضافه، حذف یا تغییر آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی دارا می باشد.